Duyurular
Adres: Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:48 Lefkoşa / KKTC
Tel: +90 392 225 3029   Fax: +90 392 225 2210
E-Mail: info@bulentcirakli.com
İnsan Kaynakları

Bülent Çıraklı, şirket hedefleri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, çalışanların verimliliğini ve mutluluğunu, ücretlendirme, performans değerlendirme, kariyer planlama, eğitim ve benzeri insan kaynakları araçlarını kullanarak arttırmayı hedeflemiştir. Çalışanlarımız için uygun bir iş ortamı oluşturarak, etkin ve insan odaklı uygulamaları ile motivasyonu yüksek çalışanlara sahip olma prensibini benimsemiştir.

99 yıllık birikimimiz ile geleneksel bir marka olarak özümüze sadık kalırken; yenilikçi bir marka olarak teknolojimizi sürekli yeniliyor ve pazarı ilklerle tanıştırıyoruz. Bu yaklaşımımızı İnsan Kaynakları Politikamızda da görebilirsiniz. Bülent Çıraklı için “insan” diğer bilinen işletme kaynaklarını harekete geçiren temel kaynaktır. “Birlikte kazanırız” inancıyla çalışanlarını kucaklayan Bülent Çıraklı, yöneticilerini içeriden yetiştirmeye özen gösterir ve kurum içi eğitimlerle çalışanlarının kişisel ve mesleki yetkinliklerinin gelişimine önem verir.

İşe alımdan başlayarak tüm insan kaynakları süreçlerinde çalışanlarını ekip çalışmasına yatkın , problem çözebilen , müşteri ve kalite odaklılık prensibiyle çalışan , iletişim becerileri yüksek ve yenilikçi bireyler olmaları yönünde destekler. Bülent Çıraklı, insan kaynakları politikasını iki farklı amacı esasen dikkate alarak oluşturur: işletmenin hedefleri ve işletmenin çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarıdır.

Cv'lerinizi info@bulentcirakli.com mail adresine gönderebilirsiniz.
TR | ENG